Kontakt os

Du er altid mere end velkommen til at kontakte os, uanset om du er ny eller eksisterende kunde. Vores rådgivere sidder altid klar til at hjælpe dig.


Kontakt os

NF Fleet

Kundeservice
Direct: +45 88 44 40 00 nfkundeservice.dk@nffleet.com

Michael Stig Nielsen

Michael Stig Nielsen

General Manager
Direct: +45 88 44 40 01 / +45 40 83 10 95 michael.nielsen@nffleet.com

Mads Vandborg

Sales Manager
Direct: +45 30 33 25 42 mads.vandborg@nffleet.com

Thomas Sørensen

Digital Sales Manager
Direct: +45 20 54 52 82 thomas.sorensen@nffleet.com

Martin Brøndum

Relationship Manager
Direct: +45 88 44 40 03 / +45 91 89 49 49 martin.brondum@nffleet.com

Jusuf Asipi

Relationship Manager
Direct: +45 88 44 40 05 / +45 21 48 84 25 jusuf.asipi@nffleet.com

Carsten Brandt

Key Account Manager
Direct: +45 88 44 40 02 / +45 30 17 70 15 carsten.brandt@nffleet.com

Christian Buus Thostrup

Key Account Manager
Direct: +45 54 58 10 58 christian.thostrup@nffleet.com

Morten Juul

Digital Car Advisor
Direct: +45 88 44 40 13 morten.juul@nffleet.com

Jonathan Scharff Petersen

Digital Car Advisor
Direct: +45 88 44 40 06 jonathan.petersen@nffleet.com

Mark Stids-Jønsby

Car Advisor
Direct: +45 88 44 40 00 / + 45 88 44 40 04 mark.stids-joensby@nffleet.com